سوسیس گوشت گوساله زلزله گلستان روز گذشته

سوسیس گوشت گوساله: زلزله گلستان روز گذشته گلستان حوادث قاچاق کشف

گت بلاگز اخبار اجتماعی نباید هنگامی که اسم فساد می‌‌‌‌‌آید شهرداری سرلیست قرار بگیرد/ عدم استقرار عدا

شهردار پایتخت کشور عزیزمان ایران تاکید کرد: اگر جهت برطرف تبعیض قدم برنداریم، با توجه به شرایط جامعه دیر می‌‌‌‌‌شود باید منابع را اولویت‌‌‌‌گذاری کنیم و نه دچار

نباید هنگامی که اسم فساد می‌‌‌‌‌آید شهرداری سرلیست قرار بگیرد/ عدم استقرار عدا

افشانی : نباید هنگامی که اسم فساد می آید شهرداری سرلیست قرار بگیرد/عدم استقرار عدالت عامل اضمحلال جامعه است

عبارات مهم : ایران

شهردار پایتخت کشور عزیزمان ایران تاکید کرد: اگر جهت برطرف تبعیض قدم برنداریم، با توجه به شرایط جامعه دیر می شود باید منابع را اولویت گذاری کنیم و نه دچار شعارزدگی و نه دچار یاس و ناامیدی شویم.

به گزارش ایلنا، سید محمدعلی افشانی، عصر امروز در دومین همایش فصلی مدیران شهری با بیان اینکه مردم شهر پایتخت کشور عزیزمان ایران از ما انتظار دارند، گفت: باید هزینه و خدماتی که به مردم می دهیم، با یکدیگر نسبت مستقیم داشته باشند وگرنه اعتمادشان را از دست می دهیم، لازمه ایجاد شهر درست اعتماد است و اگر مردم اعتماد داشتند جهت ایجاد شهر همکاری می کنند.

وی با بیان اینکه شرایط خاص هست، اظهار داشت: اگر جهت برطرف تفویض قدم برنداریم، با توجه به شرایط جامعه دیر می شود باید منابع را اولویت گذاری کنیم و نه دچار شعارزدگی و نه دچار یاس و ناامیدی شویم.

نباید هنگامی که اسم فساد می‌‌‌‌‌آید شهرداری سرلیست قرار بگیرد/ عدم استقرار عدا

شهردار پایتخت کشور عزیزمان ایران با بیان اینکه مردم هنگامی که اعتماد می کنند، هنگامی که ببینند منابع درست هزینه شده است است و اولویت ها با کارشناسی تعیین شده است اعتماد می کنند، تصریح کرد: مردم هنگامی که اعتماد می کنند که حیف و میلی در کار نباشد. هیچ کس بهتر مردم شرایط را متوجه نمی شود. هر کس می خواهد مردم را محکوم کند در حقیقت قصد دارد خود را تبرئه کند قضاوت عمومی مردم را جدی بگیرید.

افشانی با بیان اینکه تلاش اولش اوج بردن اعتبار سازمانی شهرداری هست، خاطرنشان کرد: نباید هنگامی که اسم فساد می آید شهرداری سرلیست قرار بگیرد، بخش اعظم کارمندان شهرداری سالم و کارآمد هستند ولی با تخلف چند نفر به این شرایط رسیده است.

شهردار پایتخت کشور عزیزمان ایران تاکید کرد: اگر جهت برطرف تبعیض قدم برنداریم، با توجه به شرایط جامعه دیر می‌‌‌‌‌شود باید منابع را اولویت‌‌‌‌گذاری کنیم و نه دچار

وی با اشاره به مسئله پسماند با بیان اینکه ۳۰ سال است شعار ساماندهی پسماند می دهید ولی هنوز هیچ اقدامی انجام نشده، ابراز داشت: این سرمایه هنگفت درآمدزا در حال نابودی است و این ثروت گران بها محیط زیست را نابود می کند و در آینده متوجه نتیجه های و بیماری حاصل از این مساله خواهیم بود و بسیار زمین حاصل خیز مهم پایتخت کشور عزیزمان ایران به خاطر این مساله اشغال شده است است.

شهردار پایتخت کشور عزیزمان ایران در ادامه برنامه خود را به صورت پاورپونت روی مانیتور به نمایش گذاشت و بند بند آن را جهت مدیران تشریح کرد.

افشانی با اشاره به اینکه پایتخت کشور عزیزمان ایران در رده بندی های جهانی در موقعیت مناسبی قرار ندارد، بیان کرد: باید سهم زنان در سطوح مدیریتی با جمعیت کشور یکی شود. نباید از بیرون منطقه معاون مناطق آورده شود مگر اینکه پشت آن استدلال نیرومند باشد.

نباید هنگامی که اسم فساد می‌‌‌‌‌آید شهرداری سرلیست قرار بگیرد/ عدم استقرار عدا

وی ادامه داد: همه در برابر مردم به قانون پاسخگو هستیم و باید در دسترسی به اطلاعات شفافیت وجود داشته باشد. نگاه من به شورا تفاوت دارد و اعتقاد دارم باید به کسانی که به وسیله مردم گزینش شده است اند نگاه خاصی داشت.

شهردار پایتخت کشور عزیزمان ایران با اشاره به اینکه طبق قانون انرژی، مدیران نه می میرند، نه عوض کردن می کنند بلکه فقط از پستی به پست دیگر عوض کردن مکان می دهند، یادآور شد: من خود را به عنوان عضو بیست و دوم شورا می دانم. در حال حاضر شهرداری بدهی اوج و نیروی انسانی زیادی دارد ولی این ناامیدی است که بیمار را از پا در می آورد نه خود بیماری. به نظرم قدرت اقتصادی شهرداری امروز بالاتر از این بودجه ۱۸ هزار میلیاردی است.

شهردار پایتخت کشور عزیزمان ایران تاکید کرد: اگر جهت برطرف تبعیض قدم برنداریم، با توجه به شرایط جامعه دیر می‌‌‌‌‌شود باید منابع را اولویت‌‌‌‌گذاری کنیم و نه دچار

افشانی با تاکید بر اینکه شرایط کشور سخت هست، عنوان کرد: هر منطقه پایتخت کشور عزیزمان ایران قدرت اقتصادی زیاد از چند استان دارد و اگر این را پشت سر بگذاریم آینده بهتری در انتظارمان هست. شما باید به عنوان مدیر، هزینه ها را نه کم بلکه بهینه کنید.

وی با بیان اینکه کار مدیر بهینه کردن درآمدها هست، گفت: اگر جهت انجام پروژه ای به دفترتان آمده اند بگویید پول نداریم و تا هنگامی که بدهی پیمانکاران را ندهیم پول جدیدی پرداخت نمی کنیم. جهت ما خوب نیست که پیمانکاران هفته دو بار جلوی شورا آمده و بدهی خود را مطالبه کنند.

نباید هنگامی که اسم فساد می‌‌‌‌‌آید شهرداری سرلیست قرار بگیرد/ عدم استقرار عدا

شهردار پایتخت کشور عزیزمان ایران افزود: شهرداری تنها نهادی است که با همه سطوح در ارتباط بوده چون همه در شهرداری ذی نفع هستند. از خبرنگاران گرفته تا مردمی که یک گوشی گوشی تلفن همراه در دست دارند هر کدام از ذی نفعان را فراموش کنید از همان جا ضربه خواهید خورد.

افشانی با اشاره به اهمیت عدالت با بیان اینکه به هر کدام از مدیران یک نهج البلاغه می دهم، اظهار داشت: توصیه جمعی می کنم که همه نامه امام علی (ع) به مالک اشتر را بخوانید. در این نامه تاکید روی استقرار عدالت به عنوان عامل استحکام در جامعه است.

وی با بیان اینکه عدم استقرار عدالت عامل اضمحلال جامعه هست، اظهار داشت: باید عموم مردم را ببینید و دلواپس فواید نباشید. باید با توجه به وجود تفاوت های فاحش و زندگی طبقات متفاوت جامعه میان آنها تبعیض مثبت قائل شویم.

شهردار پایتخت کشور عزیزمان ایران با بیان اینکه کسانی که در جهت ناامیدی مردم قدم می زنند خائن هستند، تصریح کرد: مختاری مدیرعامل شرکت بوستان ها به ما وعده دادند که کمربند سبز شمالی شرق پایتخت کشور عزیزمان ایران را تکمیل کنند. ۶۳۰ واگن مترو نیز در آینده نزدیک با توجه به اینکه چینی ها در مناقصه برنده شدند نهایی خواهد شد.

افشانی همچنین راجع به بیانات محسن هاشمی راجع به پخش مسابقه فوتبال کشور عزیزمان ایران – اسپانیا در ورزشگاه آزادی و تلاش های حق شناس (عضو شورای شهر) در این خصوص خاطرنشان کرد: درست است که حق شناس در این زمینه زحمت کشید و با همه حتی با من تماس گرفت ولی مدیر جمهور شخصا به صورت مستقیم دستور دادند.

وی با اشاره به برنامه های شهرداری راجع به برقی کردن موتورها با کمک شرکت برنامه و بودجه به اهمیت هوشمندسازی اشاره کرد و ابراز داشت: باید روشی ایجاد شود که با استفاده از یک اپلیکیشن پارکینگ های حاشیه ای جهت شهروندان مشخص شود.

شهردار پایتخت کشور عزیزمان ایران با بیان اینکه المان ها و میدان ها نباید مدام عوض کردن کند، عنوان کرد: زمانی من شاهد بودم حداقل سه تا چهار بار میدان صنعت را از بنیاد عوض کردن دادند. این تغییرات در بعضی موارد لزومی ندارد.

افشانی با بیان اینکه باید بر روی پرسشها اجتماعی و کم کردن آسیب های اجتماعی کار کنیم، یادآور شد: من یک شب بازدیدی از یکی از خیابان های شهر داشتم و عمده افراد در آنجا معتاد بودند. هر چند دیگران نیز مسئول هستند ولی همه از شهرداری توقع دارند. باید بر روی همگرایی ملی در پایتخت کشور عزیزمان ایران کار کنیم، پایتخت کشور عزیزمان ایران مرکز ثقل و نقطه تعادلی کشور است.

وی با بیان اینکه باید مراکز فرهنگی فعال شوند، گفت: ما فضاهای فرهنگی فعال داریم، ولی برعکس بقیه دنیا که این اماکن تاریخی و فرهنگی درامدزایی دارند ولی می گویند پول بده تا حقوق بدهیم ولی باید بگویم من بعد از مدتی به شما پول نمی دهم و باید به سمت خودکفایی بروید.

افشانی افزود: باید روی نشاط و خوش حالی مردم کار کنیم، بروید. پابلو نرودا شعری دارد که می گوید «به آرامی شروع به مردن می کنی» او در خط آخر آن نوشته خوش حالی را فراموش نکنید و ما نیز نباید خوش حالی را در شهر فراموش کنیم.

وی با تاکید بر اینکه خوشبختانه امروز مشکلمان با نظام مهندسی حل شد، بیان کرد: امروز آخرین جلسه را با اعضای شرکت نظام مهندسی داشتم و خوشبختانه با مدلی که مورد پذیرش ما و وزارت مسکن بود مسئله اختلافمان حل شد.

شهردار پایتخت کشور عزیزمان ایران با اشاره بر لزوم مبارزه با فساد در شهرداری پایتخت کشور عزیزمان ایران با تاکید براینکه بار مسئولیت زیاد هست، گفت: فساد باید حل شود چراکه فساد مثل موریانه است که کسی متوجه آن نمی شود ولی به یکدفعه همه چیز را از هم می پاشد. امروز باید اراده کنیم و با خود و خدای خود عهد ببندیم که در راه مبارزه با فساد کار کنیم.

افشانی با بیان اینکه مراقب واکنش‌ها معاونان خود است و آنها نیز باید مراقب زیردستان خود باشند، اظهار داشت: با همه علاقه ای که به شما دارم شک نکنید که اگر متوجه شوم مدیری و یا زیردستان آن دچار مسئله شده است اند حتی یک ساعت درنگ نکرده و برخورد می کنم و پرونده را جهت بررسی به نهادهای بالادستی می فرستم و نمی گذارم واکنش‌ها چند نفر کل مجموعه عظیم شهرداری را زیر پرسش ببرد.نباید اجازه دهیم چند نفر آبروی شرکت ۶۸ هزار نفری را زیر پرسش ببرند.

واژه های کلیدی: ایران | شهردار | شهرداری | اخبار اجتماعی

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : topsblog