سوسیس گوشت گوساله زلزله گلستان روز گذشته

سوسیس گوشت گوساله: زلزله گلستان روز گذشته گلستان حوادث قاچاق کشف

گت بلاگز اخبار اجتماعی برنامه‌های استانداری پایتخت کشور عزیزمان ایران جهت حمایت از کالای ایرانی

استاندار پایتخت کشور عزیزمان ایران از تمهیدات استانداری جهت جلوگیری از ورود کالای قاچاق به استان و تحقق شعار سال خیلی جدی‌تر از قبل خبر داد. 

برنامه‌های استانداری پایتخت کشور عزیزمان ایران جهت حمایت از کالای ایرانی

برنامه های استانداری پایتخت کشور عزیزمان ایران جهت حمایت از کالای ایرانی

عبارات مهم : ایران

استاندار پایتخت کشور عزیزمان ایران از تمهیدات استانداری جهت جلوگیری از ورود کالای قاچاق به استان و تحقق شعار سال خیلی جدی تر از قبل خبر داد.

محمد حسین مقیمی درگفت وگو با ایسنا با اشاره به نام گذاری سال 1397 به عنوان سال حمایت از کالای ایرانی از سوی مقام معظم رهبری به بیان برنامه های مجموعه استانداری پایتخت کشور عزیزمان ایران جهت تحقق این شعار پرداخت و اظهار کرد: استانداری به عنوان نهاد هماهنگ کننده دستگاه های اجرای تلاش خواهد کرد دستگاه های دولتی استان را در جهت حمایت و کمک به بخش شخصی و تولید کنندگان تشویق نماید.

وی در اولویت قرار دادن کارها مورد نیاز جهت کم کردن قمیت تمام شده است محصولات به وسیله تولید کنندگان وهمچنین تقاضا از دستگاه های نظارتی جهت جلوگیری از زیاد کردن قیمت کالاها را از جمله کارها استانداری پایتخت کشور عزیزمان ایران در امسال عنوان و خاطرنشان کرد: از دیگر اقداماتی که جهت تحقق شعار سال باید در دستور کار استانداری پایتخت کشور عزیزمان ایران قرار گیرد، زیاد کردن کیفیت کالاها وهمچنین زیاد کردن نظارت بر این عنوان به وسیله دستگاه های مسئول هست. جلوگیری از ورود کالای قاچاق به بازار نیز از دیگر کارها مورد نیاز جهت حمایت از تولید داخل و کالای ایرانی است.

برنامه‌های استانداری پایتخت کشور عزیزمان ایران جهت حمایت از کالای ایرانی

استاندار پایتخت کشور عزیزمان ایران با تاکید بر اهمیت وجود زمانبندی درارائه مجوزهای مورد نیاز جهت بخش شخصی درجهت تقویت و حمایت از تولید داخلی گفت: تشکیل میز و پنجره ای واحد جهت عنوان ارائه مجوزها به بخش شخصی را امری مهم می دانیم که در سال 97آن را عملیاتی خواهیم کرد، در همین زمینه از سیستم بانکی نیز خواهیم خواست بر اساس یک وقت بندی مدون تسهیلات حمایتی از تولید کنندگان را ارائه دهد.

مقیمی تصریح کرد: در روزهای ابتدای سال از مدیر کل مبارزه با قاچاق کالای استان پایتخت کشور عزیزمان ایران خواستم جهت جلوگیری از ورود کالای قاچاق به استان و درجهت تحقق شعار سال خیلی جدی تر از قبل دراین زمینه فعالیت کند.

استاندار پایتخت کشور عزیزمان ایران از تمهیدات استانداری جهت جلوگیری از ورود کالای قاچاق به استان و تحقق شعار سال خیلی جدی‌تر از قبل خبر داد. 

وی در ادامه مهمترین دستاورد سیاسی استانداری در سال گذشته را برگزاری انتخابهای ریاست جمهوری و شورای شهر و دِه عنوان و اظهار کرد: در سال 96 انتخابات مهمی درکشور و به تبع در استان پایتخت کشور عزیزمان ایران برگزار شد که مردم به خوبی از آنها استقبال کردند و می توان برگزاری و همکاری گسترده مردم دراین امر مهم را مهمترین دستاورد سیاسی مجموعه استانداری پایتخت کشور عزیزمان ایران عنوان کرد

استاندار پایتخت کشور عزیزمان ایران با بیان اینکه سال گذشته بیش از 5 میلیون 740 هزار از مردم پایتخت کشور عزیزمان ایران در انتخابات ها همکاری داشتند افزود: توجه به فعالیت های سیاسی در سطح استان از دیگر دستاوردهای سیاسی مهم استانداری پایتخت کشور عزیزمان ایران در سال 96 محسوب می شود . در این سال تقریبا همه گرده همایی ها و صحبت ها که احزاب درخواست کرده بودند انجام شد و امیدواریم که در امسال این روند ادامه پیدا کند.

مقیمی همچنین راجع به طرح تعیین محلی مناسب جهت برگزاری اعتراضات قانونی اظهار کرد: دراین زمینه مکاتباتی انجام شده است ولی هنوز تاییدات مورد نیاز جهت مکانی مناسب دراین زمینه اخذ نشده است .

برنامه‌های استانداری پایتخت کشور عزیزمان ایران جهت حمایت از کالای ایرانی

واژه های کلیدی: ایران | ایرانی | دستگاه | کالای قاچاق | اخبار اجتماعی

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : topsblog