سوسیس گوشت گوساله زلزله گلستان روز گذشته

سوسیس گوشت گوساله: زلزله گلستان روز گذشته گلستان حوادث قاچاق کشف

گت بلاگز اخبار حوادث مرد آمریکایی را تا آستانه فوت کشاند ، دم عقربی&quot، فلفل &quot

خوردن غذاهای تند جهت بعضی از مردم و فرهنگ‌ها بسیار عادی است ولی حتی جهت مردم کشورهایی با فرهنگ غذایی تند نیز خوردن بعضی فلفل‌ها ریسک بزرگی محسوب می‌شود. 

مرد آمریکایی را تا آستانه فوت کشاند ، دم عقربی&quot، فلفل &quot

فلفل "دم عقربی" مرد آمریکایی را تا آستانه فوت کشاند

عبارات مهم : سردرد

خوردن غذاهای تند جهت بعضی از مردم و فرهنگ ها بسیار عادی است ولی حتی جهت مردم کشورهایی با فرهنگ غذایی تند نیز خوردن بعضی فلفل ها ریسک بزرگی محسوب می شود.

به گزارش ایسنا، در آخرین چالش آزمودن حد طاقت در برابر غذاهای تند، یک مرد ۳۴ ساله در آمریکا بعد از شرکت در مسابقه خوردن تندترین فلفل های دنیا با خوردن فلفلی با نام “فلفل دم عقربی” روانه بیمارستان شد.

این مرد بعد از مسابقه به علت شدت سردرد روانه اورژانس شد. به گفته دکتر داخلی بیمارستان “هنری فورد” در دیترویت این فرد دو ثانیه بعد از خوردن فلفل دم عقربی دچار سردرد طاقت فرسایی شد که به سرعت به پست و گردنش سرایت کرد.

مرد آمریکایی را تا آستانه فوت کشاند ، دم عقربی&quot، فلفل &quot

پس از انتقال وی به بیمارستان پزشکان نمی توانستند علت این سردرد را متوجه شوند لیکن هیچگونه علائم آسیب عصبی مانند مسئله در حرف زدن یا ضعف عضلانی و بینایی که می تواند به سکته مغزی منجر شود در وی مشاهده نمی شد. علاوه بر این در سی تی اسکن نیز علائمی از گرفتگی رگ های خونی مشاهده نمی شد.

اما نهایتا متخصصان این بیمارستان در آزمایش آنژیوگرافی چیزی غیرعادی یافتند؛ تعدادی از شریان های مغزی تنگ شده است بودند. دکتر جورجی کامینگ، عصب شناس تیم معالج این مرد، تشخیص داد که وی مبتلا به سندروم انقباض برگشت پذیر عروق مغزی شده است است.

خوردن غذاهای تند جهت بعضی از مردم و فرهنگ‌ها بسیار عادی است ولی حتی جهت مردم کشورهایی با فرهنگ غذایی تند نیز خوردن بعضی فلفل‌ها ریسک بزرگی محسوب می‌شود. 

پزشکان می گویند این سندرم که در برترین حالت به خونریزی مغزی یا سکته مغزی منجر می شود اکثرا در مصرف کنندگان مواد مخدری نظیر کوکائین و آنفتامین مشاهده شده است و تا کنون هیچ موردی ندیده اند که به خاطر خوردن فلفل به این علائم مبتلا شود.

به گزارش یورونیوز، فلفل دم عقربی یا “کارولینا ریپر” که ترکیب دو رگه از فلفل ها با نام های “قست” و “هابانروز قرمز” است از سال ۲۰۱۳ رکورد دار تندترین فلفل دنیا است.

واژه های کلیدی: سردرد | مسابقه | مشاهده | خوردن غذا | بیمارستان | اخبار حوادث

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : topsblog