سوسیس گوشت گوساله زلزله گلستان روز گذشته

سوسیس گوشت گوساله: زلزله گلستان روز گذشته گلستان حوادث قاچاق کشف

گت بلاگز ورزشی ال پیپیتا بلیت کاردیف را رزرو کرد ، موناکو 0 – یوونتوس 2

تیم یوونتوس با درخشش هیگواین با دو گل موناکو را در فرانسه شکست داد. مسابقه | مسابقه | یوونتوس | دروازه بان | لیگ قهرمانان اروپا | ال پیپیتا | یوونتوس

ال پیپیتا بلیت کاردیف را رزرو کرد ، موناکو 0 - یوونتوس 2

به گزارشخبرنگار دنیای ورزش گروه ورزشی گروه تحریریه سایت جوان،تیم های موناکو و یوونتوس در دیدار رفت نیمه نهایی لیگ قهرمانان اروپا در ورزشگاه لویی دوم به مصاف هم رفتند که تیم یوونتوس موفق شد با دو گل میزبانش را شکست دهد و راه رسیدن به فینال را هموار کند.
موناکو

عبارات مهم : مسابقه

سوباشیچ، دیرار، گلیک، جمرسون، سیدیبه، فابینیو، باکایوکو، سیلوا، لمار، فالکائو، امباپه

نیمکت: دی سانتیس، ژرژ، رجی، توره، موتینیو، کاردونا، جرمین

یوونتوس

بوفون، بارزالی، بونوچی، کیلینی، ساندرو، مارکیزیو، پیانیچ، آلوز، دیبالا، مانژوکیچ، هیگواین

نیمکت: نتو، لیخاشتاینر، بن عطیه، آساموا، لمینا، رینکون، کوادرادو

دو تیم بازی را متعادل شروع کردند و دقایق ابتدایی بدون اینکه موقعیت خاصی روی دروازه ها ایجاد شود، به آخر رسید ولی در ادامه یوونتوسی ها تا اندازه ای بازی بهتری ارائه دادند و در دقیقه 13، روی حرکت خوب دنی آلوس، ایگواین صاحب موقعیت شد ولی نتوانست از آنها استفاده کند.

چند دقیقه بعد نوبت تیم میزبان بود که نخستین موقعیت جدی اش را روی دروازه بوفون ایجاد کند ولی در دروازه بان باتجربه یووه، ارسال خطرناک کیلیان امباپه را روی تیر اول مهار کرد.سپس فالکائو در دقیقه 18 خطر بعدی را روی دروازه حریف ایجاد کرد که این بار هم بوفون مانع حریف شد و با مشت توپ را راهی کرنر کرد تا همچنان دروازه اش را بسته نگاه دارد.

در بیست و هشتمین دقیقه حرکت ترکیبی دنی آلوز و گونزالو هیگواین و پاس پشت پای تماشایی مدافع برزیلی یوونتوس به هیگواین رسید و او با ضربه ای زمینی و دقیق توپ را به گوشه دروازه سوباشیچ فرستاد تا حساب کار 1-0 شود.
در ادامه نیمه اول تیم میزبان تلاش کرد تا به گل تساوی برسد ولی بازیکنان یوونتوس با آرام کردن بازی اجازه ندادند که دروازه ارزش چندان ترساندن شود. البته یووه هم موقعیت هایی داشت که مهمترینش ضربه آزاد دیبالا بود که در دقیقه 38 در اختیار سوباشیچ قرار گرفت. در نهایت یووه در این نیمه با برتری 1-0 به رختکن رفتند.

با شروع نیمه دوم، موناکو تلاش کرد با ریتم سریعتری در یک سوم هجومی، توپ را به گردش در آورد، تیم ژاردیم در 10 دقیقه ابتدایی نیمه دوم، با انگیزه در زمین ظاهر شد و تلاش کرد عرصه را بر حریف تنگ کند ولی باز هم در رسیدن به گل ناکام ماند. دقیقه 46 در نخستین موقعیت جدی نیمه دوم، ضربه فالکائو بار دیگر با سیو خوب بوفون همراه شد تا دروازه بان باتجربه ایتالیایی باز هم دروازه اش را بسته نگاه دارد.
در پنجاه و چهارمین دقیقه روی اشتباه لمار، کلودیو مارکیزیو در مصاف تک به تک با سوباشیچ قرار گرفت، امّا ضربه او با پای دروازه بان موناکو دور شد.
در دقیقه 59 یووه باز هم روی همکاری دنی آلوز و هیگواین به گل رسید تا کار موناکو را تا حد زیادی تمام کند. روی اشتباه باکایوکو در میانه زمین، یوونتوسی ها یک حمله خطرناک را ترتیب دادند و در نهایت ارسال دقیق دنی آلوس را ال پیپیتا با یک ضربه عالی روی تیر دوم، تبدیل به گل دوم خودش و تیمش کرد.

بعد از این گل، دو تیم دست به تعویض هایی زدند، ولی یوونتوس همچنان با بازی منطقی و کنترلی خود، جریان مسابقه را در دست داشت. در 30 دقیقه نهایی مسابقه، موناکو تلاش کرد حداقل یکی از گل های خورده را جبران کند، آن ها چند بار با شوت های از راه دور شانس خود را امتحان کردند که به نتیجه ای نرسیدند،

در دقیقه 90 موناکو یک وقت عالی روی یک ضربه آزاد به دست آورد که باز هم بوفون با درخشش خود ضربه سر جرمن را به کرنر فرستاد.
در نهایت این مسابقه با همان دو گل به آخر رسید تا یووه جهت رسیدن به فینال کار خیلی مشکل در تورین نداشته باشد.

اتمام خبر/

واژه های کلیدی: مسابقه | مسابقه | یوونتوس | دروازه بان | لیگ قهرمانان اروپا | ال پیپیتا | یوونتوس | موناکو

ال پیپیتا بلیت کاردیف را رزرو کرد ، موناکو 0 - یوونتوس 2

ال پیپیتا بلیت کاردیف را رزرو کرد ، موناکو 0 – یوونتوس 2

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : topsblog